ČSO: programátor PHP/SQL PDF Tisk Email

SOKonkurz na místo programátora PHP/SQL Plný pracovní úvazek, pracoviště Praha-Smíchov, Na Bělidle 34 (nebo dle dohody). Nástup dle dohody, čím dříve, tím lépe. Pracovní smlouva na dva roky s pravděpodobným prodloužením.

Stručný popis práce • Samostatný vývoj webových databázových aplikací ČSO na základě dohodnutého zadání. • Práce zahrnuje všechny kroky vývoje software, od analýzy, přes návrh designu db a aplikace, programování až po závěrečné testování a uvedení do provozu. • Komunikace s uživateli a technická podpora.

Odpovědnost a komunikace Pracovník je zodpovědný řediteli ČSO. V rámci organizace komunikuje zejména s vedoucími jednotlivých projektů. Komunikace navenek zahrnuje především technickou podporu uživatelů.

Požadujeme • velmi dobrou znalost a praktické zkušenosti s PHP, HTML, SQL databázemi (MySQL, PostgreSQL), • alespoň základní znalost AJ (čtení dokumentace, písemná komunikace), • vysokou míru samostatnosti, schopnost efektivně si organizovat čas, • schopnost (sebe)kritického myšlení, ochotu učit se novým věcem, • schopnost a ochotu srozumitelně komunikovat s uživateli, • zájem o ornitologii, kladný vztah k občanské společnosti a k nevládním organizacím.

Výhodou • VŠ vzdělání technického/matematického směru, • zkušenosti s kompletním vývojem webového SW, • hlubší ornitologické znalosti, účast v některém z programů ČSO, • zkušenosti s vývojem mobilních aplikací, • CSS, JavaScript, • GIS, • zkušenosti z práce v nevládní organizaci.

Nabízíme • možnost aktivně se podílet na výzkumu a ochraně ptactva a přírody, možnost vidět praktické výsledky své práce, • přímou zpětnou vazbu od uživatelů, • práci ve vlivné nevládní organizaci, která zastupuje BirdLife International v Česku, • přátelské a vstřícné pracovní prostředí, • velkou míru samostatnosti, pružnou pracovní dobu, možnost částečné práce z domova, • možnost profesního růstu včetně zapojení do mezinárodních projektů, • odměnu odpovídající možnostem neziskové organizace.

Zájemci, své přihlášky se stručným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na adresu admin zavináč birds tečka cz. Na stejnou adresu směřujte případné dotazy. Termín pro zaslání přihlášek do konkurzu je 28. února 2015.