Katedrové vánoční posezení PDF Tisk Email

Malé katedrové vánoční posezení 16.12. od 17:00 ve společenské místnosti entomologů (bývalá knihovna). Všichni zaměstnanci a studenti katedry vítáni.
Small Christmas party of zoology department, 16.12. 17:00 in Entomololgy Seminar Room (former library).

Pokud máte čas a chuť  jste srdečně zváni v pondělí 16.12. od 17:00 do prostor bývalé knihovny, aktuálně seminární místnosti entomologů.
Občerstvení bude opět zajištěno stylem kdo co přinese to bude. Loni se to velmi osvědčilo, stoly se prohýbaly, byl los i losos nebo třeba vynikající cukroví paní Sedlačkové.
Můžete si vybrat z následujících možností nebo přijít s něčím vlastním, fantazii se samozřejmě meze nekladou. Kdo nic nestihne/nezvládne připravit vždy je možné skočit pro nějakou tu lahvinku. Kdo ani tak nic nepřinese bude požádán o malý příspěvek.

punč/ svařák
 sladké