Úvodní stránka Aktuality Semináře Botanické semináře
Botanické semináře PDF Tisk Email

kboKatedra botaniky Přírodovědecké fakulty Jihočeské university v Českých Budějovicích

pořádá v zimním semestru 2010 následující semináře

13.10.  Meelis Partel (Institute of Ecology and Earth Sciences, University of Tartu): Environmental heterogeneity, biodiversity and species coexistence

20.10.  Vít Grulich a Alena Vydrová (Přírodovědecká fakulta MU, Brno; AOPK České Budějovice): Vegetační a floristické postřehy z Jemenu a Sokotry

(27.10. se seminář nekoná – večer před státním svátkem)

3.11.  Marie Vandewalle (University of Lund), Gregoire Freschet (University of Amsterdam), Francesco de Bello (Přf JU a BÚ Třeboň): Approaches revealing community assembly rules via functional traits (moderuje J.Š.Lepš)

10.11. Milan Štech, Jan Košnar, Jiří Košnar (Přírodovědecká fakulta JU, České Budějovice): Cesta do Bosny a zpět nejen za oblíbenými černýši

(17.11.  se seminář nekoná – Výstup na Kleť)

24.11. Saša Bernardová a kol. (Přírodovědecká fakulta JU, České Budějovice): Biologové v Himálajích

1.12.  Petr Karlík (Česká zemědělská univerzita, Praha-Suchdol): Vztah aktuální vegetace suchých trávníků a historie lokalit – příklady z Franckého a Švábského Jury (jižní Německo)

8.12.  Lenka Moravcová (Botanický ústav AV ČR, Průhonice): Lze ze znalosti reprodukčních charakteristik zavlečených druhů předpovídat jejich invazivnost?

15.12. Milan Štech a kol. (Přírodovědecká fakulta JU, České Budějovice): Výsledky letní autobusové exkurse do Makedonie a Bulharska (společný seminář s katedrou zoologie, POZOR! BUDE V B2, v hlavní budově v Branišovské)

Semináře se konají ve středu od 17.30 hod. na katedře botaniky, Na Zlaté stoce 1 (pokud není uvedeno jinak), v Českých Budějovicích.

HOSTÉ JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI!

Karel Prach

Aktualizováno Úterý, 18 Leden 2011 16:52