Úvodní stránka Aktuality Výuka Aplikovaná ekologie hmyzu
Aplikovaná ekologie hmyzu PDF Tisk Email

haxy_kanibalV rámci kurzu Aplikovaná ekologie hmyzu bude v pondělí 17.5.2010 přednášet host z Portugalska, Antonio Soares.

V rámci kurzu Aplikovaná ekologie hmyzu budou v pondělí 12.4.2010 přednášet hosté z Řecka. Veselovského posluchárna PřF JU, 8.30: Giorgos Broufas: Integrated Pest Management: Principles and Methods; 10.30: Maria Pappas: Biological Control: Principles and implementation in the greenhouse. Srdečně zveme i zájemce, kteří nemají kurs zapsaný.

V rámci kurzu Aplikovaná ekologie hmyzu nebude v pondělí 19.4.2010 přednášet host z Portugalska, Antonio Soares. Přednášet bude normálně podle plánu Oldřich Nedvěd o genetických manipulacích, autocidním boji, funkční odpovědi a takdál.

Exkurze do sadů kolem Chelčic proběhne v pátek 30.4.2010. Sraz v 9.00 před Blažkovým pavilonem.

Aktualizováno Pondělí, 17 Květen 2010 16:39