Úvodní stránka Aktuality Výuka Informace pro účastníky kurzu Pratikum z etologie II
Informace pro účastníky kurzu Pratikum z etologie II PDF Tisk Email

budnicekKurz proběhne blokově od středy 2.6. do pátku 4.6. 2010. Ve středu se sejdeme v 13:00 u vstupu do budovy B v areálu PřF JU.

Praktika začnou po úvodnim seznámení s programem a rozdělení studentů do skupin. (Studenty z pražské PřF UK proto prosíme, aby se ubytovali na koleji K3 již předtím).

Ve středu pak každá skupina absolvuje 2 úlohy, ve čtvrtek pak 2 dopoledne a 2 odpoledne. V pátek od 8:30 proběhne přednáška o základních statistických metodách, po které bude následovat vyhodnocení výsledků jednotlivých úloh. Závěr kurzu je plánován an cca 14:00.

Studenti PřF UK mají zajištěno ubytování na koleji K3 ve dvoudlůžkových pokojích, cena 150 Kč/osoba/noc.

Aktualizováno Pátek, 04 Červen 2010 17:20