Čížková Barbora, Mgr. PDF Tisk Email

Odborné články

2009

- Nováková M., Vašáková B., Kutalová H., Galeštoková K., Průšová K., Šmilauer P., Šumbera R., Frynta D. (2009). Secondary sex ratios do not support maternal manipulation: extensive data from laboratory colonies of spiny mice (Muridae: Acomys). Behavioral Ecology and Sociobiology (in press).

Postery

2009

- Vašáková (Čížková) B. & Šumbera R. Reprodukční úspěšnost Acomys dimidiatus (Rodentia, Muridae): vliv příbuznosti a familiarity samic (Zoologické dny Brno, 12. – 13. února 2009)

2008